3x Oppas gevonden in de buurt van Budel-Dorplein
Type Hulp
- Oppas
- Gastouder
- Kinderdagverblijf
- Naschoolse opvang
- Nanny
Ervaring
- Aanbevelingen
- CV aanwezig
Werkervaring
Kwaliteiten
- VOG aanwezig
- BIG registratie
- KVK inschrijving
Voor leeftijdsgroep
- Baby
- Kinderen
- Pubers
Persoonlijk
- Zorgbureau
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Overig
- Rookt niet
- Heeft rijbewijs
Meer Kinderopvang
Naschoolse opvang Budel-Dorplein
Kinderdagverblijf Budel-Dorplein
Nanny Budel-Dorplein
Oppas in de buurt
Oppas Maarheeze
Oppas Soerendonk
Oppas Budel
Oppas Eindhoven
Oppas Helmond
Oppas Netersel
Oppas Hooge Mierde
Oppas Eersel
Oppas Oost West en Middelbeers
Populaire steden
Oppas Rotterdam
Oppas Den Haag
Oppas Haarlem
Oppas Leiden
Oppas Almere
Oppas Amersfoort
Oppas Tilburg
Oppas Enschede
Oppas Zoetermeer
Oppas Nijmegen
Oppas Apeldoorn
Oppas Eindhoven
Oppas Den Bosch
Oppas Breda
Oppas Arnhem
Oppas Maastricht
Oppas Utrecht
Oppas Groningen
Oppas Dordrecht


Janne
Valkenswaard | op 16,6 km afstand | 23 jaarMijn naam is Janne. Sinds juli 2024 ben ik afgestudeerd aan de opleiding Pedagogiek. Ik ben een enthousiast, leergierig en sociaal persoon. Ik ben graag met mensen om mij heen en wil mensen en vooral kinderen graag helpen. Momenteel werk ik bij het MKD van Combinatie Jeugdzorg. Het MKD is voor gezinnen met kinderen van 2 tot 7 jaar die thuis en/of op de peuterspeelzaal, het kinderdagverblijf of school vastlopen. Het gaat om kinderen.. lees meer »

Simone
Valkenswaard | op 16,7 km afstand | 41 jaarIk werk al 19 jaar in de zorg, waarvan nu 5 jaar als ZZP'er. Doordat ik als ZZP'er ben gaan werken ben ik erachter kunnen komen dat ik nu veel persoonlijker contact heb met de mensen waar ik mee werk. Veelal in de thuis situatie, waardoor je dichter bij elkaar staat. Het lijntje is op deze manier veel korter, waardoor er intensiever contact onderling is. .. lees meer »

Rick
Valkenswaard | op 15,1 km afstand | 38 jaarIk ben Rick, ik ben een avonturist, optimist en gevoelsmens en leer anderen graag om zo gelukkig mogelijk en sterk in het leven te staan. Hoe? Door te doen, te leren uit ervaring. Stapje voor stapje dichter naar de leerdoelen te werken. Wat maakt mij anders dan anderen? Ik faciliteer en pas mijn coaching aan per individu, dankzij jarenlange ervaring heb ik hier een zeer goed antenne voor ontwikkeld. Ik neem de tijd, ben geduldig en mijn.. lees meer »