Hulpvraag van Anne
Ik ben Anne, 57 jaar, rolstoelgebonden door een erfelijke bindweefselaandoening. Ik ben creatief en ondernemend en werk als therapeut in mijn eigen praktijk aan huis, daarnaast bezoek ik ook regelmatig cliƫnten in hun eigen woonomgeving. Tevens hou ik mij bezig met beeldende kunst en zingen. Ik heb een jonge hulphond, belangrijk is dus dat je niet bang bent voor honden en bereid bent om mijn hond te negeren als ik dat van je vraag.
Ik zoek zorgverleners voor de volgende taken:
- ADL Ondersteuning bij persoonlijke verzorging in de ochtenden. Helpen douchen, aankleden etc. gecombineerd met wat hand- en spandiensten (was vouwen, opruimen, ontbijt klaarmaken, afwasmachine uitruimen, bed opmaken etc).
Dit vindt plaats in een wisselend rooster op basis van opgegeven beschikbaarheid.
De zorgmomenten zijn 1 - 1,5 uur op de volgende tijden":
maandag, dinsdag en donderdag om 9:30 uur
woensdag en vrijdag om 10:00 uur
zaterdag en zondag om 11:00 uur
Ik zoek vooral nog zorgverleners die ongeveer 1x in de 3 weken op een zaterdag en/of zondagochtend beschikbaar zijn.
- Iemand die af en toe kan invallen als huishoudelijke hulp, wanneer huidige hulp afwezig is door vakantie of ziekte: 2x per week 3 uur. Alle voorkomende huishoudelijke taken. Iemand die zelfstandig en accuraat kan werken en zelf ook ziet wat er gedaan moet worden.
Verder zoek ik nog iemand die het leuk vindt om te helpen met het borstelen en wassen van mijn hulphond. Dit hoeft niet op vaste dagen, we kunnen hier gezamenlijk afspraken over maken.
Interesse? Dan ontmoet ik je graag in een persoonlijk gesprek.
In reacties van zorg- of bemiddelingsbureau's heb ik geen interesse.