3x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Hoek
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Hoek
Vacatures Palliatieve zorg Hoek
Vacatures 24-uurs zorg Hoek
Vacatures Verpleegkundige Hoek
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Sluiskil
Vacatures Begeleiding Koewacht
Vacatures Begeleiding Spui
Vacatures Begeleiding Terneuzen
Vacatures Begeleiding Overslag
Vacatures Begeleiding Zaamslag
Vacatures Begeleiding Sas van Gent
Vacatures Begeleiding Axel
Vacatures Begeleiding Zuiddorpe
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Martine
IJzendijke | op 11,8 km afstand | 3 jaarHoi allemaal, Graag zouden wij ons als gezin voorstellen omdat wij op zoek zijn naar iemand die onze zoon Rens (vier jaar oud) kan ondersteunen op school met één-op-één begeleiding. Wij zijn Martin en Martine, sinds enkele weken woonachtig in IJzendijke samen met onze twee zonen Wout en Rens. Rens is ons speciale mannetje, hij is ernstig lichamelijk beperkt, zit in een rolstoel, kan niet praten, maar heeft cognitief wel veel meer.. lees meer »

Sabrina
Axel | op 9,9 km afstand | 5 jaarOpnieuw zorgverlener gezocht voor deze kleine meid Ze is 5 jaar en heeft de stofwisselingsziekte CDG-1A waardoor ze een zeer grote ontwikkelings en groei achterstand heeft. Ze kan niet lopen, zitten of praten dus heeft bij alles hulp nodig. Toedienen van sondevoeding en medicatie via Mic-keybutton is noodzakelijk. Ze is bekend met epilepsie maar dat is inmiddels al 2 jaar geleden. We zoeken iemand die sowieso in het weekend kan.. lees meer »

Ellen
Heinkenszand | op 18 km afstand | 8 jaarBegeleiding/verzorging gezocht We zijn opzoek naar een enthousiaste begeleidster voor onze EMB dochter van 8 jaar! Onze dochter is een lief en vrolijk meisje en ze heeft een zeldzame stofwisselingsziekte waardoor zij volledig afhankelijk is van anderen. Het gaat om begeleiding/verzorging op woensdag vanaf 8 uur, eindtijd in overleg. En/of begeleiding op zaterdag, dagen en tijden in overleg. Uurtarieven zijn in overleg en betalin.. lees meer »