3x Vacatures Begeleiding gevonden in de buurt van Valthe
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Hulp bij Administratie Valthe
Vacatures Palliatieve zorg Valthe
Vacatures 24-uurs zorg Valthe
Vacatures Verpleegkundige Valthe
Begeleiding in de buurt
Vacatures Begeleiding Exloo
Vacatures Begeleiding Ees
Vacatures Begeleiding Drouwen
Vacatures Begeleiding Borger
Vacatures Begeleiding Drouwenermond
Vacatures Begeleiding Odoorn
Vacatures Begeleiding Bronneger
Vacatures Begeleiding Zandberg
Vacatures Begeleiding Buinerveen
Populaire steden
Vacatures Begeleiding Rotterdam
Vacatures Begeleiding Den Haag
Vacatures Begeleiding Haarlem
Vacatures Begeleiding Leiden
Vacatures Begeleiding Almere
Vacatures Begeleiding Amersfoort
Vacatures Begeleiding Tilburg
Vacatures Begeleiding Enschede
Vacatures Begeleiding Zoetermeer
Vacatures Begeleiding Nijmegen
Vacatures Begeleiding Apeldoorn
Vacatures Begeleiding Eindhoven
Vacatures Begeleiding Den Bosch
Vacatures Begeleiding Breda
Vacatures Begeleiding Arnhem
Vacatures Begeleiding Maastricht
Vacatures Begeleiding Utrecht
Vacatures Begeleiding Groningen
Vacatures Begeleiding Dordrecht


Ingrid
Grolloo | op 17,7 km afstand | 5 jaarBeste hulp, Wij zoeken een verplegende/ verzorgende of iemand met kennis van epilepsie voor onze zoon Luuk ( 5 jaar) Luuk heeft epilepsie ( dagelijks) en gaat naar de mytylschool in Haren. Op dit moment gaat hij daar op maandag, woensdag en vrijdag heen. Op de overige dagen is hij thuis. Voor de dinsdag ( als wij (ouders) aan het werk zijn)zoeken we iemand die hem kan begeleiden tijdens zijn aanvallen, hem verschoont en een l.. lees meer »

Sandra
Stadskanaal | op 16,8 km afstand | 8 jaarHoi! Mijn naam is Sandra. Voor onze dochter zijn wij op zoek naar een begeleider voor in de taxi (Individueel vervoer). Onze dochter heeft moeilijk instelbare epilepsie. Bij een aanval heeft zij noodmedicatie nodig om de aanval te stoppen. Ze gaat met veel plezier naar de Mytylschool in Haren! Haar schooldagen en lestijden zijn: - Maandag t/m donderdag 08:30-14:00 Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te h.. lees meer »

Suzanne
Borger | op 10,8 km afstand | 13 jaarHallo allemaal! Dit is Hugo! Hugo noem ik altijd een lieve sociale autist. Hugo is geboren met een chromosoom6 duplicatie. Hierdoor een ontwikkelingsachterstand geboren met 1 nier en epilepsie (epilepsie goed onder controle ) ik zeg altijd Hugo heeft van alles een beetje extra . Hugo woont de ene week in Borger de andere week in Assen bij zijn vader. Hugo zit op G voetbal in Assen en G dansen in Assen. We zijn zoekende .. lees meer »