4x Vacatures Koken gevonden in de buurt van Rotterdam
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Boodschappen hulp Rotterdam
Vacatures Strijken/wassen Rotterdam
Vacatures Hovenier Rotterdam
Koken in de buurt
Vacatures Koken Hoek van Holland
Vacatures Koken Spijkenisse
Vacatures Koken Oud-Beijerland
Vacatures Koken Piershil
Vacatures Koken Rhoon
Vacatures Koken Numansdorp
Vacatures Koken Barendrecht
Vacatures Koken Tinte
Vacatures Koken Streefkerk
Populaire steden
Vacatures Koken Rotterdam
Vacatures Koken Den Haag
Vacatures Koken Haarlem
Vacatures Koken Leiden
Vacatures Koken Almere
Vacatures Koken Amersfoort
Vacatures Koken Tilburg
Vacatures Koken Enschede
Vacatures Koken Zoetermeer
Vacatures Koken Nijmegen
Vacatures Koken Apeldoorn
Vacatures Koken Eindhoven
Vacatures Koken Den Bosch
Vacatures Koken Breda
Vacatures Koken Arnhem
Vacatures Koken Maastricht
Vacatures Koken Utrecht
Vacatures Koken Groningen
Vacatures Koken Dordrecht


Vaness
Zoetermeer | op 16,3 km afstand | 11 jaarHoi ik ben Vaness en ik ben in de buurt van postcode 2725PM met spoed op zoek naar iemand die 6x kan helpen met koken voor 3 tieners. En brengen naar voetbaltraining 3x . Deze hulp zoek ik voor mijn kind. Deze hulp heb ik nodig regelmatig tussen 31 maart en 9 april op al deze dagen: - Maandagavond. - Woensdagavond. - Vrijdagmiddag. - Zondagmiddag. Brengen en koken op: maandag 31 mrt, 7 april en woensdag 9 april en all.. lees meer »

Patrick
Rotterdam | op 4,5 km afstand | 54 jaarHallo ,ik ben Patrick 54 jaar en ben getrouwd met Annemieke bijna 57 jaar . We wonen in Rotterdam Hillegersberg in een appartement. Ik ben zelf niet in staat te koken en alles bij te houden in het huishouden Mijn vrouw kan dit ook niet meer door 9 aandoeningen dus zoek ik een huishoudelijke hulp die eigenlijk goed kan strijken maar ook goed kan schoonmaken. Kan jij netjes strijken en ben je hierin ervaren ? Kan jij lekkere soep ma.. lees meer »

Annemieke
Westmaas | op 15,2 km afstand | 44 jaarBeste hulp, Ik ben Annemieke en ik ben in de buurt van postcode 3273AE op zoek naar iemand die kan koken en samen met mijn zoon kan de maaltijd kan gebruiken , stukje sociaal contact en een aantal kleine huishoudelijke verrichtingen indien nodig kan doen . Deze hulp zoek ik voor mijn zoon van 44 die lichamelijk ( kan maar 1 hand gebruiken ) en verstandelijk beperkt is maar zelfstandig woont onder mijn hulp en die van meerdere pgbe.. lees meer »

Sandra
Waddinxveen | op 16,5 km afstand | 53 jaarU BETEKENT GOUD VOOR MIJ! Hallo, Ik ben Sandra, een sympathieke christelijke vrouw van middelbare leeftijd met een lief poedeltje en twee heerlijke katten. Ik heb een autistische stoornis, ben slechthorend en door ernstig lichamelijke beperkingen ben ik voor 99% bedlegerig. Ik heb een toekenning via het PGB voor 24 uur zorg en begeleiding. Als u bij mij komt werken helpt u mij de dag of de nacht door. U geeft mij steun en u verzorg.. lees meer »