6x Vacatures Strijken/wassen gevonden in de buurt van Arnhem
Type Hulp
- Huishoudelijke hulp
- Koken
- Boodschappen hulp
- Strijken/wassen
- Hovenier
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Huishoudelijk
Vacatures Koken Arnhem
Vacatures Boodschappen hulp Arnhem
Vacatures Hovenier Arnhem
Strijken/wassen in de buurt
Vacatures Strijken/wassen Didam
Vacatures Strijken/wassen Rheden
Vacatures Strijken/wassen Dieren
Vacatures Strijken/wassen Zevenaar
Vacatures Strijken/wassen Azewijn
Vacatures Strijken/wassen Doesburg
Vacatures Strijken/wassen Wolfheze
Vacatures Strijken/wassen Velp
Vacatures Strijken/wassen Valburg
Populaire steden
Vacatures Strijken/wassen Rotterdam
Vacatures Strijken/wassen Den Haag
Vacatures Strijken/wassen Haarlem
Vacatures Strijken/wassen Leiden
Vacatures Strijken/wassen Almere
Vacatures Strijken/wassen Amersfoort
Vacatures Strijken/wassen Tilburg
Vacatures Strijken/wassen Enschede
Vacatures Strijken/wassen Zoetermeer
Vacatures Strijken/wassen Nijmegen
Vacatures Strijken/wassen Apeldoorn
Vacatures Strijken/wassen Eindhoven
Vacatures Strijken/wassen Den Bosch
Vacatures Strijken/wassen Breda
Vacatures Strijken/wassen Arnhem
Vacatures Strijken/wassen Maastricht
Vacatures Strijken/wassen Utrecht
Vacatures Strijken/wassen Groningen
Vacatures Strijken/wassen Dordrecht
![](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/images/bigrotation2.gif)
![Foto van hulpvrager Tineke in Nijmegen](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/thumbnails/acd191fcf4289934a4345b4ac9a0f484.png)
Tineke
Nijmegen | op 16,2 km afstand | 74 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Tineke, ik ben 73 jaar oud en ik woon in Nijmegen, ik ben op zoek naar iemand die kan helpen met de huishouding. Gedegen Poetshulp uit Nijmegen Deze hulp heb ik nodig één dag elke week op, donderdag of vrijdagmiddag. Spreek je goed Nederlands en ben je heel betrouwbaar dan ben je welkom! Ik heb een kat. Uurtarief gaat via PGB. Hopelijk krijg ik een berichtje van je, zodat we aan de slag kunne.. lees meer »
![Foto van hulpvrager Jannie in Nijmegen](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/thumbnails/acd191fcf4289934a4345b4ac9a0f484.png)
Jannie
Nijmegen | op 16 km afstand | 74 jaarMijn naam is Jannie, ik ben 74 jaar oud en ik ben in de buurt van postcode 6541RX op zoek naar iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Maandagochtend. - Dinsdagochtend. Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje!.. lees meer »
![Foto van hulpvrager Alinde in Oosterbeek](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/thumbnails/acd191fcf4289934a4345b4ac9a0f484.png)
Alinde
Oosterbeek | op 3,4 km afstand | 70 jaarHallo zorgverlener mijn naam is Alinde, Na een ongeluk in 1973 heb ik last van fysieke beperkingen, waardoor ik sinds 2001 afhankelijk ben van hulp. Dit heeft tot gevolg dat ik moet leven met veel pauzes t.g.v. een energieprobleem. Waardoor ik maar kortdurend tijd aan een activiteit kan besteden en dit ook nog heel rustig moet doen met weinig omgevingsgeluid. Het lukt me niet om de alledaagse zelfzorg en huishoudelijke taken vo.. lees meer »
![Foto van hulpvrager M in Huissen](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/thumbnails/acd191fcf4289934a4345b4ac9a0f484.png)
M
Huissen | op 6 km afstand | 92 jaarIk ben op zoek naar een al wat oudere enthousiaste informele PGB-ster uit de regio Arnhem-Nijmegen die rond de 30 uur p/w wil komen helpen met de zorg voor mijn zachtaardige, vriendelijke maar vergeetachtige moeder. Bv. van Maandag 14 uur t/m Dinsdag 20 uur en op Woensdag van 14 uur tot 20 uur. Werktijden zijn niet in het weekend. Omdat mijn moeder lang en goed slaapt tellen de nachten van 20 u 's avonds tot 8 u 's morgens en.. lees meer »
![Foto van hulpvrager Ingrid in Ede](https://d146pchka6mbo8.cloudfront.net/thumbnails/acd191fcf4289934a4345b4ac9a0f484.png)
Ingrid
Ede | op 16,8 km afstand | 83 jaarHallo allemaal! Mijn naam is Ingrid en ik ben voor mijn moeder in de buurt van postcode 6711TC ( Ede )op zoek naar begeleiding, verpleegkundige, verzorgende, iemand die kan helpen met de boodschappen, iemand die kan helpen met de huishouding, iemand die kan helpen met koken en iemand die kan helpen met strijken/wassen. Aanvullend bij bovenstaande opsomming ; bij mijn moeder begint zich Alzheimer te manifesteren vooral verwa.. lees meer »