4x Vacatures Thuiszorg gevonden in de buurt van Sellingen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Sellingen
Vacatures Hulp bij Administratie Sellingen
Vacatures Palliatieve zorg Sellingen
Vacatures 24-uurs zorg Sellingen
Vacatures Verpleegkundige Sellingen
Thuiszorg in de buurt
Vacatures Thuiszorg Vlagtwedde
Vacatures Thuiszorg Ter Apel
Vacatures Thuiszorg Ter Apelkanaal
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Sappemeer
Vacatures Thuiszorg Eenum
Vacatures Thuiszorg Wagenborgen
Vacatures Thuiszorg Zuidbroek
Vacatures Thuiszorg Nieuwolda
Populaire steden
Vacatures Thuiszorg Rotterdam
Vacatures Thuiszorg Den Haag
Vacatures Thuiszorg Haarlem
Vacatures Thuiszorg Leiden
Vacatures Thuiszorg Almere
Vacatures Thuiszorg Amersfoort
Vacatures Thuiszorg Tilburg
Vacatures Thuiszorg Enschede
Vacatures Thuiszorg Zoetermeer
Vacatures Thuiszorg Nijmegen
Vacatures Thuiszorg Apeldoorn
Vacatures Thuiszorg Eindhoven
Vacatures Thuiszorg Den Bosch
Vacatures Thuiszorg Breda
Vacatures Thuiszorg Arnhem
Vacatures Thuiszorg Maastricht
Vacatures Thuiszorg Utrecht
Vacatures Thuiszorg Groningen
Vacatures Thuiszorg Dordrecht


Sandra
Stadskanaal | op 12,2 km afstand | 8 jaarHoi! Mijn naam is Sandra. Voor onze dochter zijn wij op zoek naar een begeleider voor in de taxi (Individueel vervoer). Onze dochter heeft moeilijk instelbare epilepsie. Bij een aanval heeft zij noodmedicatie nodig om de aanval te stoppen. Ze gaat met veel plezier naar de Mytylschool in Haren! Haar schooldagen en lestijden zijn: - Maandag t/m donderdag 08:30-14:00 Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te h.. lees meer »

Monique
Roswinkel | op 14,6 km afstandGezellige vrouw / man gezocht regio Emmen.. lees meer »

Robert
Musselkanaal | op 8,8 km afstand | 9 jaarHulp/oppas gezocht voor ons gezin Wij zijn op zoek naar een lieve, betrouwbare hulp of oppas voor onze zoon met autisme en een algehele ontwikkelingsachterstand. Daarnaast hebben we ook een dochter van 7 zonder beperkingen. Het gaat om begeleiding/oppas op momenten dat wij als ouders er samen even tussenuit willen of bijvoorbeeld naar een verjaardag gaan. Alles gebeurt uiteraard in goed overleg – we zijn flexibel en zeker niet moe.. lees meer »

Coba
Emmer-Compascuum | op 19,5 km afstand | 43 jaarZorg voor mijn dochter 42 jaar uit en naar bed brengen en alle werkzaamheden die hier bij horen ADL. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: Dinsdagavond vanaf 19.00/20.00 Woensdagavond Donderdagavond En Zaterdagochtend vanaf 9.00uur En indien nodig bij ziekte of vrije dagen van de andere hulpverleenste smorgens 7 t/m 9uur savonds7 t/m20.30 Uurtarieven zijn in overleg. ZZPers h.. lees meer »