3x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Assen
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Assen
Vacatures Hulp bij Administratie Assen
Vacatures Palliatieve zorg Assen
Vacatures 24-uurs zorg Assen
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Rhee
Vacatures Verpleegkundige Ubbena
Vacatures Verpleegkundige Emmen
Vacatures Verpleegkundige Eelderwolde
Vacatures Verpleegkundige Eeserveen
Vacatures Verpleegkundige Eexterzandvoort
Vacatures Verpleegkundige Hoogersmilde
Vacatures Verpleegkundige Borger
Vacatures Verpleegkundige Orvelte
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht


Me
Haren | op 19,2 km afstand | 93 jaarMijn naam is Me en ik ben op zoek verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp zoek ik voor een familielid die 93jaar is slecht de revalidatie gehad heeft en daardoor niet meer zelfstandig kan lopen. Dus we zoeken iemand die naast mij als mantel zorgen en aantal uren te zorgen over kunnen nemen. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen, naar het toilet brengen, met een Looprek Oefenen, met een looprek, rollator het verzorgen van eten en.. lees meer »

Rieko
Assen | op 1,9 km afstand | 7 jaarAssen Help jij Silvijn en zijn broertje Zyan? Wij zijn op zoek naar een warmhartige en flexibele begeleider voor onze lieve Silvijn, 7 jaar oud, die EMB heeft, grotendeels non-verbaal communiceert en sondevoeding nodig heeft, en zijn energieke broertje Zyan van 5 met epilepsie en een prikkelverwerkingsstoornis. Betaling vanuit PGB jeudwet van beide jongens Wanneer hebben we je nodig? • Donderdagochtend van 7.00 tot 9.30 • maa.. lees meer »

Ingrid
Grolloo | op 9,9 km afstand | 5 jaarBeste hulp, Wij zoeken een verplegende/ verzorgende of iemand met kennis van epilepsie voor onze zoon Luuk ( 5 jaar) Luuk heeft epilepsie ( dagelijks) en gaat naar de mytylschool in Haren. Op dit moment gaat hij daar op maandag, woensdag en vrijdag heen. Op de overige dagen is hij thuis. Voor de dinsdag ( als wij (ouders) aan het werk zijn)zoeken we iemand die hem kan begeleiden tijdens zijn aanvallen, hem verschoont en een l.. lees meer »