4x Vacatures Verpleegkundige gevonden in de buurt van Bergeijk
Type Hulp
- Verzorgende
- Begeleiding
- Verpleegkundige
- Hulp bij Administratie
- 24-uurs zorg
- Palliatieve zorg
Persoonlijk
- Man
- Vrouw
Leeftijd hulp
- 0-15
- 15-25
- 25-35
- 35-45
- 45-55
- 55-65
- 65+
Meer Thuiszorg
Vacatures Begeleiding Bergeijk
Vacatures Hulp bij Administratie Bergeijk
Vacatures Palliatieve zorg Bergeijk
Vacatures 24-uurs zorg Bergeijk
Verpleegkundige in de buurt
Vacatures Verpleegkundige Westerhoven
Vacatures Verpleegkundige Luyksgestel
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Helmond
Vacatures Verpleegkundige Lage Mierde
Vacatures Verpleegkundige Nuenen
Vacatures Verpleegkundige Helenaveen
Vacatures Verpleegkundige Aarle-Rixtel
Vacatures Verpleegkundige Heeze
Populaire steden
Vacatures Verpleegkundige Rotterdam
Vacatures Verpleegkundige Den Haag
Vacatures Verpleegkundige Haarlem
Vacatures Verpleegkundige Leiden
Vacatures Verpleegkundige Almere
Vacatures Verpleegkundige Amersfoort
Vacatures Verpleegkundige Tilburg
Vacatures Verpleegkundige Enschede
Vacatures Verpleegkundige Zoetermeer
Vacatures Verpleegkundige Nijmegen
Vacatures Verpleegkundige Apeldoorn
Vacatures Verpleegkundige Eindhoven
Vacatures Verpleegkundige Den Bosch
Vacatures Verpleegkundige Breda
Vacatures Verpleegkundige Arnhem
Vacatures Verpleegkundige Maastricht
Vacatures Verpleegkundige Utrecht
Vacatures Verpleegkundige Groningen
Vacatures Verpleegkundige Dordrecht


John
Eindhoven | op 17,4 km afstand | 57 jaarOnze namen zijn John en Jolanda, en zijn op zoek naar uitbreiding van ons zorgteam. Wij zijn beide van middelbare leeftijd en wonen samen in een appartement te Eindhoven (Tongelre) samen met onze hulphond Nicka en zijn beide rolstoel gebonden en dus afhankelijk van een team zorgverleners. Bij ons beide is er sprake van MS, 1 met en 1 zonder dwarslaesie. De zorg is met name gericht in de ochtend 7 -11 en s ’avonds van 21.30-23 uur.. lees meer »

Sandra
Eindhoven | op 16,7 km afstand | 46 jaarHoi ik ben Sandra (46 jaar) en ik ben in de buurt van postcode 5621EC op zoek naar begeleiding, verpleegkundige en verzorgende. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: Voor begeleiding zoek ik een flexibel persoon maar voor vaste afspraken in de middag. Voor de ochtend is het 2 uur en in de avond 1,5. - Dinsdagavond. - Woensdagochtend. - Donderdagochtend en avond. - Vrijdagavond. - Zaterdagochtend en avond.. lees meer »

A
Eindhoven | op 13,5 km afstand | 7 jaarVoor mijn lieve, intelligente en vrolijke zevenjarige kind ben ik op zoek naar een vrouwelijke, gespecialiseerde oppas, die ervaring heeft met patiënten met o.a. prikkelverwerkingsstoornissen en ernstige gedragsproblemen bij psychiatrische stoornissen waaronder ASS. Deze hulp heb ik nodig regelmatig op 1 van deze dagen: - Dinsdagochtend. Uurtarieven zijn in overleg. Ik hoop van je te horen, dus stuur me snel een berichtje!.. lees meer »